KURS JASNOWIDZENIA - "Ogród Nadziei" Wandy Prager

Przejdź do treści

Menu główne:

KURS JASNOWIDZENIA

KURSY I WARSZTATY

Jest to autorski kurs składający się z trzech weekendów, który prowadzi:

Aryan Goehling
wróżbita - jasnowidz - ezoteryk
Mistrz Bioenergoterapii

Data najbliższego kursu:

21-22 wrzesień 2019 r.

Jest to autorski kurs, który ma na celu rozwinięcie zdolności intuicji, jasnowidzenia, jak również uzdrawiania! W programie poznajemy w teorii i praktyce zagadnienia dotyczące rozwoju zdolności parapsychicznych. Kurs opiera się na praktykowaniu różnego rodzaju ćwiczeń, praktyk duchowych i ezoterycznych, które mają na celu jak największe otwarcie ośrodków energetycznych w ciele człowieka. Dzięki temu nasza świadomość poszerza się, a tym samy nasze zdolności odblokowują się i rozwijają.

W programie:
- wiadomości teoretyczne związane z tematem
- praktyczne sposoby rozwoju intuicji i jasnowidzenia
- praktyczne sposoby rozwoju zdolności jasnosłyszenia, uzdrawiania, telepatii
- techniki widzenia aury
- malowanie mandali
- medytacja dynamiczna
- praca z czakrami, aurą i wahadełkiem
- techniki energetyzowania, diagnozowania, wzmacniania i równoważenia energii
- bhp pracy z energiami

Ponadto na zajęciach poznamy w praktyce wiele praktyk oczyszczających, wzmacniających i uzdrawiających. Zaleca się branie udział we wszystkich ćwiczeniach, ponieważ praktyki nie będą powtarzane! Każdy uczestnik może dodatkowo przejść odpłatny test posiadanych zdolności, wykonany przez jasnowidza, który dodatkowo podpowiada, w jakim kierunku uczestnik powinien się rozwijać i w jakim kierunku sprawdzi się najlepiej.

Na zajęcia prosimy zabierać wygodny strój, ciepłe skarpety, koc lub karimatę. Jeśli chcesz zostać uczestnikiem kursu, przyślij na nasz adres e-mail lub pocztą, krótkie CV. Napisz krótko coś o sobie, o swoich zainteresowaniach, skończonych szkołach i kursach z dziedzin ezoteryki. Koniecznie dołącz zdjęcie, datę urodzenia w celu weryfikacji oraz numer telefonu. Po zweryfikowaniu jako uczestnika kursu dostaniesz od nas dalsze wskazówki.

Dodatkowe informacje i zapisy:
tel. 0 792 230 300

Jeśli szukasz podpowiedzi w jakim kierunku duchowym powinnaś/powinieneś się rozwijać, chcesz wiedzieć jaka jest obecnie Twoja energetyka i aura, które czakry i zdolności masz otwarte,  oraz szukasz podpowiedzi co Cię blokuje w rozwoju i  jaka jest Twoja karmiczna rola w tym wcieleniu  - zapraszamy do skorzystania z Analizy Duszy. Wykonywana jest ze zdjęcia, radiestezjii, daty urodzenia i przy pomocy zdolności jasnowidzenia.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego