HUNA - WIEDZA TAJEMNA W PRAKTYCE - "Ogród Nadziei" Wandy Prager

Przejdź do treści

Menu główne:

HUNA - WIEDZA TAJEMNA W PRAKTYCE

SZKOLENIA WARSZTATY

HUNA POMAGA SPEŁNIAĆ SWOJE MARZENIA I ŚWIADOMIE KREOWAĆ SWOJE ŻYCIE...

Zapraszamy na kurs:

"HUNY"
WIEDZY TAJEMNEJ W PRAKTYCE

wykładowca:
 Leszek Żądło
autor wielu książek z dziedzin parapsychologii
i ezoteryki, twórca metody Regresingu.Nie udaje Ci się w życiu, nie możesz zrealizować swoich marzeń, nie układa Ci się w życiu osobistym i zawodowym - przyjdź na kurs "Huny - wiedzy tajemnej w praktyce", a zobaczysz, że niemożliwe rzeczy staną się możliwymi. Kurs prowadzi najbardziej znany ezoteryk i prekursor "wiedzy tajemnej" w Polsce, autor kilkunastu książek z dziedziny ezoteryki i rozwoju duchowego: LESZEK ŻĄDŁO. 

"Huna" jest to egzotyczna wiedza tajemna, która może mieć wszechstronne zastosowanie w naszych warunkach. Zasady odkryte i pielęgnowane przez strażników tajemnicy z wysp Pacyfiku pozwalają uruchomić procesy uzdrawiania i kreacji, zachodzące w niesamowity i prawie niepojęty sposób; ponadto doskonale tłumaczą zjawisko magii. Najcenniejszą ofertą Huny jest praktyka skutecznego spełniania marzeń - jak twierdzi Leszek Żądło, posługujący się Huną na co dzień. Zapoznawszy się z nią wiele lat temu odkrył, że ta starożytna wiedza stanowi brakujące ogniwo między nauką akademicką, a praktyką. Huna jest tym co w ostatnim czasie nazywamy:SEKRETEM - PRAWEM PRZYCIĄGANIA.


W programie: 
- teoria i praktyka Huny;
- skuteczna autosugestia;
- relaks i medytacja;
- techniki kreacji mentalnej;
- skuteczna modlitwa Huny;
- etapy modlitwy - prośby;
- samouzdrawianie;
- uzdrawianie metodą Huny;
- uzdrawianie relacji: rodzinnych, przyjaźni, uczuciowych; 
- odkrywanie i rozwijanie intuicji;
- praca z afirmacjami;
- twórcza wizualizacja;
- praktyki otwierające i przyciągające miłość;
- przyciąganie zdrowia, szczęścia, radości i bogactwa.

Dzięki "Hunie" możesz świadomie zmienić  swoje życie na lepsze i pomóc innym. 

Kurs składa się z dwóch stopni i trwa dwa weekendy. Jest organizowany tylko na wiosnę i w okresie jesieni. Zajęcia prowadzone są w mniejszych grupach, dlatego też jest ograniczona ilość miejsc na kursie. Najbliższy dokładny termin organizowania tego kursu jest jeszcze nie znany, ale zawiadomimy Cię, jeśli przyślesz do nas e-maila z takim życzeniem:  ogrodnadziei@tlen.pl 


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego