GALERIA - "Ogród Nadziei" Wandy Prager

Przejdź do treści

Menu główne:

GALERIA


Zapraszamy do naszej galerii zdjęć i filmów, gdzie można oglądać relacje z imprez, spotkań organizowanych w naszym centrum. Postaramy się dodać niebawem nowe ciekawe albumy ze zdjęciami i z czasem będzie ich jeszcze więcej :) 

NASZE WNĘTRZA

Obecnie nasz ośrodek z zewnątrz jak i wewnątrz przechodzi małe metamorfozy, dlatego niebawem dodamy aktualne zdjęcia naszych gabinetów... :)WIZYTA "NIEZNANEGO ŚWIATA"

W lipcu 2010 r. mieliśmy zaszczyt gościć w „Ogrodzie Nadziei” redaktor naczelną miesięcznika „Nieznany ŚwIat” P. Annę Ostrzycką i reportera, pisarza, publicystę, znanego w gronie ezoterycznym P. Marka Rymuszko. Przy okazji spotkania, ciekawych rozmów na tematy „dotknięcia nieznanego” zasadzona została pamiątkowa magnolia. Zdjęcia z tego jakże ciekawego spotkania zamieszczamy obok. Dziękujemy serdecznie i zapraszamy ponownie :)
Joga Śmiechu, zapraszam do galerii obok. 

CHODZENIE PO OGNIU

Uczestników imprezy było bardzo dużo, nawet Ci którzy obawiali się, że się poparzą szybko zdecydowali się wziąć udział w biegu po rozżarzonych węglach. Spotkanie przeciągnęło się do późnej nocy. Były śpiewy, medytacje, yoga... wegetarianie jedli rybki z grilla, a te bardziej głodne łasuchy pałaszowały kiełbaski i kotleciki. Na końcu było wspólne mycie nóg i każdy rozjechał się do domów.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego