GABINET WRÓŻB - "Ogród Nadziei" Wandy Prager

Przejdź do treści

Menu główne:

GABINET WRÓŻB

TAROT - JASNOWIDZENIE - RUNY - KARTY ANIELSKIE - KARTY ZWYKŁE - NUMEROLOGIA - ASTROLOGIA - CHIROMANCJA


Zapraszamy serdecznie na sesje wróżenia i jasnowidzenia
do uznanych jasnowidzów, wróżek i doradców życiowych w Polsce.


W celu umówienia się na wizytę do wybranej 
wróżki lub doradcy na konkretny termin 
- dzwoń pod nr: 0 792 230 300wróżka Hania
z Poznania
karty klasyczne, przekazy i karty anielskie,
do pracy wykorzystuje również tarota i numerologię

Wróżka - numerolog. Prognozowaniem przyszłości i rozwiązywaniem ludzkich problemów zajmuje się już od ponad 20 lat, ma szeroko rozwinięte metody prognozowania problemów, odnajdywania ich podłoża, a dzięki intuicji i kartom doradza jak je bezpowrotnie zlikwidować. Jej fenomenem są PRZEKAZY ANIELSKIE, tworzy je za pomocą przekazów intuicyjnych, najczęściej pismem automatycznym. Po prostu siedząc samotnie w swoim magicznym pokoju, zadaje pytania zadane przez klienta i ... zaczyna je spisywać... Często potem jest sama zadziwiona niezwykle cennymi wskazówkami i podpowiedziami, a co dopiero jej zaskoczeni klienci. Dlatego jej przekazy nazywane są "poradami z innego wymiaru". Sama również rozmawia ze swoimi Aniołami, twierdzi, że w wielu sprawach pomagają jej i wspierają.

W swojej pracy posiłkuje się kartami tarota, numerologią, robi portrety numerologiczne, zmiany nazwiska, jak i numerologię biznesową. Kształciła się u wielu specjalistów z zakresu wróżenie, numerologii, parapsychologii jak i magii, gdyż zdaje sobie sprawę z zagrożeń w tym zawodzie. Uważa, że każda wróżka powinna znać sposoby jak ochronić się przed zazdrością, nienawiścią czy złorzeczeniem.

Sama o sobie mówi, że "zajmuje się doradztwem", wróżenie jak i samo słowo w sobie nie oddaje w pełni tego, czym tak naprawdę się zajmuje. Zawsze powtarza, że jest doradcą, doradza najlepsze rozwiązania, ostrzega, podpowiada - nic więcej. To klient sam decyduje o swoim losie i przeznaczeniu. Ona tylko nakierowuje najlepsze możliwości, dlatego nie stara się niczego narzucać, uważa, że klient ma prawo wyboru i powinien sam zdecydować w jakim kierunku chce podążyć. Dlatego jest ceniona za to, że nikogo nie ocenia, potrafi każdemu dokładnie i czytelnie przetłumaczyć przekaz kart i daje wiele dobrych rad. A jej PRZESŁANIE ANIELSKIE jest często uzupełnieniem wizyty, jakby jej dopełnieniem.

Sesje u wróżki Hani obecnie można uzyskać tylko poprzez e-mail, ponieważ aktualnie nie ma do niej wolnych terminów.

Aryan Goehling
z Gdyni
wróżbita - doradca - ezoteryk
Mistrz Bioenergoterapii, doradca życiowy, partnerski i biznesowy
(odczytuje przyszłość z oczu i ze zdjęć, kart klasycznych, tarota, numerologia)

Najbardziej znany i oblegany w Trójmieście wróżbita. Nie lubi mówić o sobie wróżbita czy jasnowidz, woli raczej, aby nazywać się doradcą życiowym. Wróżbita - kojarzy mu się z opowiadaniem bajek, opowieści... w stylu: albo będzie dobrze, albo będzie źle. A przecież, każdy człowiek ma wybór, w każdym momencie życia może zadecydować, którą drogą podąży.

Aryan odczytuje przyszłość z oczu i ze zdjęć, wróży kartami zwykłymi i tarota. Jako jedyny w Trójmieście układa układ KRZYŻ PRZEZNACZENIE, który w jasny i klarowny sposób podpowiada, co czeka nas w przeciągu kilku najbliższych lat. Mówi, że z wykształcenia i z zawodu jest wróżbitą. Wizyta u niego jest wyczerpująca i trwa niekiedy do półtorej godziny. W tym czasie rozwiązuje wszystkie problemy klienta i wskazuje najlepsze rozwiązania. Często na życzenie na koniec wizyty, korzysta z kart anielskich, chociaż czasami kiedy ma dobry kontakt energetyczny z klientem, wtedy nie musi korzystać z żadnych.  

Przepowiada przyszłość bardzo dokładnie, czasami wręcz co do miesiąca i dnia, w którym coś ma się zdarzyć. Diagnozuje zaburzenia energetyczne i zdrowotne (diagnoza bioenergetyczna) i podpowiada wiele cennych wskazówek dotyczących ich wspomagania. Jest Mistrzem Bioenergoterapii, dlatego również jest pomocny ze sprawami związanymi ze zdrowiem, wspomaganiem energetycznym, jak również zajmuje się oczyszczaniem energetycznym na odległość.

Robi też analizy związków partnerskich w oparciu o numerologię (również listownie). Prowadzi kursy i uczy innych rozwijania jasnowidzenia, uczy wróżyć z kart zwykłych, run i tarota oraz robi kursy numerologii i portrety numerologiczne (poprzez e-mail).

Zajmuje się również oczyszczaniem energetycznym domów i ludzi z negatywnych energii, fatum, złej passy... na odległość swoją własną autorską metodą!

Jest autorem wielu artykułów ezoterycznych w intenecie, blogach, m.in. w czasopiśmie: Ezo Biuletyn OGRODU NADZIEI. Jego ostatnia książka dostępna w księgarniach: "Szybki kurs wróżenia z kart klasycznych" wyd. STUDIOASTRO. Niebawem ukażą się jego dwie następne pozycje.tarocista Olgierd
z Łodzi
tarocista, bioenergoterapeuta

Jest niezwykle wnikliwą, ciepłą i ciekawą osobowością na scenie ezoterycznej. Posiada niezwykły dar intuicji, który pomaga jemu wnikliwie ocenić problemy klientów proszących go o pomoc, dzięki temu potrafi rozwiązać każdy problem. Jego specjalnością są sprawy uczuciowe, biznesowe i zdrowotne... może dlatego, że jest również bioenergoterapeutą, potrafi niezwykle wnikliwie diagnozować zaburzenia energetyczne w ciele. Jego pasją jest uzdrawianie, bioenergoterapia, ziołolecznictwo, i właśnie te zainteresowania pomagają mu doradzać w sprawach związanych ze zdrowiem, skutkami stresu i wyczerpania emocjonalnego. Nie lubi określenia „wróżbita”, raczej nazywa siebie intuicyjnym doradcą. Do swojej misji pomagania podchodzi bardzo poważnie, posiada niesamowity dar słuchania, spokoju i intuicyjnego postrzegania problemów, dzięki czemu bardzo szybko potrafi znaleźć rozwiązanie nawet najbardziej zagmatwanych problemów.

Obecnie wizytę u tarocisty można uzyskać tylko drogą meilową.
CENTRUM DORADCÓW ŻYCIOWYCH  - sesje na odległość

Świat pędzi do przodu, dlatego nasz GABINET WRÓŻB również idzie z duchem czasu i oferuje inne sposoby wizyty u wróżki. Nie trzeba wychodzić z domu by uzyskać wróżbę z kart czy odpowiedzi na nurtujące nas problemy czy pytania. Jest to sposób dedykowany dla osób spoza okolic Trójmiasta dla których podróż do naszego salonu zajmowałaby wiele czasu. Istnieje możliwość skorzystania z sesji poprzez:

- LIST
Klasyczna forma otrzymania odpowiedzi na nadesłane pytania. Po wpłaceniu należności za sesję, przesyła się konkretne pytania, imiona i daty urodzenia osób o które pytamy i zdjęcia. W tej wersji sesji nie ma limitu pytań. Czas oczekiwania 2 dni od zaksięgowania wpłaty.

- E-MAIL
Znacznie szybsza forma otrzymania sesji/wróżby, po wpłaceniu należności, przesyła się tak jak w poprzedniej listowej wersji dane osób, zdjęcia i pytania i tutaj też nie ma limitu pytań. Odpowiedź jest przysyłana w dniu zaksięgowania wpłaty. Po otrzymaniu odpowiedzi zwrotnej od doradcy, można dopytać, gdyby coś okazało się niejasne, niezrozumiałe.

- ROZMOWA SKYPE
Jest możliwość skorzystania z konsultacji: 15 min, 30 min, i 60 min. Po zaksięgowaniu wpłaty uzgadniany jest najbliższy wolny termin rozmowy z doradcą.

- PAKIET PYTAŃ POPRZEZ E-MAL LUB SMS
Klient ma możliwość wykupienia konkretnej liczby pytań do wykorzystania w odpowiednim dla siebie czasie i sposobie t.j e-mail lub sms. Jest możliwość wykupienia: 10... 20... 30... pytań, płatne jako pakiet jednorazowo. Pytania wykorzystuje się w dogodnym dla siebie terminie, odpowiedzi na nadesłane pytania przychodzą w tym samym dniu, lub maksymalnie następnym


W celu umówienia wizyty prosimy najpierw o e-mail: ogrodnadziei@tlen.pl lub telefon pod nr. 0 792 230 300 w celu omówienia szczegółów i sposobów wizyty. Nadesłane e-maile, smsy czy pytanie bez uzgodnienia pozostaną bez odpowiedzi. Na pytania odpowiadają doradcy akurat dostępni w naszym ośrodku. Na sejsę czeka się maksymalnie do 2 dni od zaksięgowania wpłaty i jest to związane z tym, że nasze wróżki przyjmują stacjonarnie w gabinecie i niekiedy nie ma możliwości wykonania sesji od razu.

Serdecznie zapraszamy.
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego